Zadaj meno dieťaťa:
Ušetriť 0,00 €
Osobná knižka o zvieratkách savany
Náhľad Meno a Meno v divočine

Meno a Meno v divočine

23,99 €
Personalizovať knižku ⬇

Kniha o zvieratách pre dve deti!
Knihu je možné objednať aj pre jedno dieťa : "Meno" v divočine .


Milí hrdinovia tejto knižky zbožňujú zvieratá a od rána do večera sa doma v detskej izbe hrajú na levy a krokodíly. Aj dospelí sa k nim radi pridajú. Spoločne sa vydajú na imaginárnu cestu a v africkej savane stretnú úžasné zvieratá!

Na savane sa zoznámia so slonom, ktorý sa práve chystá kúpať mláďatá. Spoznajú zvedavé zebry a hladné žirafy. V jazere na nich čakajú krokodíly, ktoré sa rady hrajú na schovávačku. A hroch, ktorý tak veľmi prdí, až sa na vode robia bublinky! Stretnú aj ručiaceho leva, rýchleho geparda, tancujúce plameniaky, kýchajúceho nosorožca a v neposlednom rade i drzé opice.

Knižka sa dokonale hodí pre deti vo veku 0 – 4 roky. Nech už sú to súrodenci alebo kamaráti, spolu sa stanú súčasťou príbehu.

V tejto personalizovanej detskej knižke sa malí čitatelia aktívne zapájajú do deja. Ich úlohou je, napríklad, zatrúbiť ako slon, zarevať ako lev, zaprdieť ako hroch, vyplaziť jazyk ako žirafa a mnoho iného!Autor: Anna Dybdal
Autor: Helena Joy
Ilustrátor: Sarah Conradsen

Veková skupina
0 do 4 rokov
pages
24 strán
delivery time
5-8 dní
Škandinávske ekologické označenie - labuť
Škandinávske ekologické označenie - labuť
Tvrdá väzba, kriedový papier 200g.
Tvrdá väzba, kriedový papier 200g.
Doba doručenia je zobrazená v pracovných dňoch.

Personalizovať Meno a Meno v divočine

Vyberte veľkosť knihy

Sem napíšte venovanie dieťaťu. Prosím, nepoužívajte smajlíky, pretože sa v knižke nezobrazia.Text sa zobrazí na prvej strane bez ohľadu na príbeh. (Maximálny počet znakov je 300).

Informácie o prvom dieťati

 
Zadajte meno mesta, kde prvé dieťa býva.

Informácie o druhom dieťati

Toto dieťa môže byť napríklad súrodenec, dvojča alebo kamarát.
 

Informácie o matke prvého dieťaťa

Napíšte 'mama' alebo ako túto ženskú postavu dieťa nazýva. Napr.: mamička, mami a pod. Môže to byť mama, babka, nevlastná mama alebo iná ženská postava. Odporúčame zadať rodinné meno/oslovenie osoby s malým začiatočným písmenom.

Informácie o otcovi prvého dieťaťa

Napíšte meno otca alebo ako ho dieťa nazýva. Môže to byť otec, dedko, nevlastný otec alebo iná mužská postava. Odporúčame zadať rodinné meno/oslovenie osoby s malým začiatočným písmenom.

Ochrana osobných údajov 🛡

Všetky informácie sa prenášajú a ukladajú šifrovaným spôsobom. K vašim informáciám nebudú mať prístup zamestnanci spoločnosti Moja obľúbená kniha ako i zamestnanci partnerov mojej obľúbenej knihy, pokiaľ nás nebudete kontaktovať ohľadom vašej objednávky. Informácie, ktoré nám poskytnete, sa používajú výhradne na spracovanie, výrobu a odoslanie vašej objednávky. Kedykoľvek môžete požiadať o nahliadnutie, aktualizáciu alebo vymazanie svojich informácií.